MENU
Головна » 2016 » Липень » 1 » День Конституції України 2016 в Ізюмі
13:26
День Конституції України 2016 в Ізюмі

У червні 1996 року депутати Верховної Ради України ухвалили Конституцію. Це сталося на пятий рік після проголошення Незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування, “ЗА” проголосували 315 парламентарів. Також того дня було прийнято рішення про встановлення державного свята Дня Конституції України 28 червня.

Цього року Україна відзначила 20-ту річницю цієї визначної події. На честь свята в Ізюмі відбувся урочистий мітинг, на якому були присутні представники міської та районної влади, працівники організацій та установ міста, члени громадських організацій. З привітальним словом до присутніх звернувся заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров та заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації Василь Лесик.

Урочистість прикрасили виступи ізюмських талантів — Владислава Несторенко (вокальний ансамбль “Вокаліз”), що під супровід вихованців зразкового ансамблю сучасного танцю “Совершнство” виконав пісню “Моя Україна”, та солістів народного аматорського вокального колективу “М-Стиль”, котрі заспівали пісню про український рід.

Також усі присутні мали змогу покласти квіти до пам'ятника великому мислителю, поету, художнику і просвітителю, Великому Кобзареві Тарасу Шевченко, тим самим привітавши країну із 20 річницею прийняття її Конституції.

Управління культуриДжерело: http://city-izyum.gov.ua/news/5737
Категорія: Новости Изюма и района | Переглядів: 89 | Добавив: Изюмчанин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar