MENU
Головна » 2016 » Червень » 8 » Міська влада домовилася спільними зусиллями разом з підприємцями привести до ладу обличчя нашого міста -торговий майданчик «Поворотка».
14:58
Міська влада домовилася спільними зусиллями разом з підприємцями привести до ладу обличчя нашого міста -торговий майданчик «Поворотка».

3 червня Ізюмський міський голова Валерій Марченко разом із своїми заступниками, начальниками управлінь, директорами комунальних підприємств та депутатами з робочою поїздкою відвідали торговий майданчик «Поворотка» та поспілкувалися з підприємцями щодо благоустрою території.

Валерій Віталійович звертаючись до підприємців наголосив на необхідності разом з місцевою владою спільними зусиллями привести до ладу торговий майданчик «Поворотка», бо саме це місце є візитівкою і обличчям Ізюма для проїжджих.

За підсумками зустрічі начальнику управління ЖКГ було доручено провести роз’яснювальні роботи з підприємцями, щодо дотримання правил благоустрою і підготувати проектно-кошторисну документацію по ремонту автостоянки та відновленню водовідведення з неї.Джерело: http://city-izyum.gov.ua/news/5638
Категорія: Новости Изюма и района | Переглядів: 159 | Добавив: Изюмчанин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar