MENU
Головна » 2016 » Серпень » 2 » Обговорили питання, які турбують учасників АТО
11:12
Обговорили питання, які турбують учасників АТО

Чергове міськрайонне засідання групи взаємодопомоги з демобілізованими, які воювали в зоні АТО, відбулося 29 липня. Розглядалося ряд питань. Так, голова Ізюмської міськрайонної громадської організації ветеранів АТО Ізюмщини В.Смоляров проінформував про стан роботи відповідної ветеранської організації, визначив головні проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення. Директор Ізюмського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Чернишева ознайомила присутніх з новими матеріалами щодо правового захисту учасників бойових дій в зоні АТО. Зокрема, учасників засідання групи взаємодопомоги було проінформовано про можливість отримання висококваліфікованої допомоги від спеціалістів, які надають психосоціальну допомогу бійцям АТО і членам їх сімей через мережу Інтернет по «Скайпу» при РЦСССДМ по вівторках.

Якщо Ви або Ваші  близькі бажаєте отримати відповідь на якесь питання або отримати психологічну допомогу, звертайтесь за телефоном: 2-11-29 до Ізюмського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Наступне засідання групи взаємодопомоги відбудеться у вересні 2016 року.Джерело: http://izyumrda.gov.ua/699-obgovorili-pitannya-yaki-turbuyut-uchasnikiv-ato
Категорія: Новости Изюма и района | Переглядів: 106 | Добавив: Изюмчанин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar