MENU

15:13
СПОРТИВНИЙ ВІКЕНД

20 лютого 2016 року в місті Балаклія пройшов обласний турнір з боротьби самбо серед юнаків “Юний самбіст”.
В змаганнях прийняли участь 35 спортсменів з Балаклії, Червоного Донця та Ізюма. Наше місто представляли 3 вихованці відділення боротьби самбо ДЮСШ «Донець», тренер Михайло Настаченко.
За результатами змагань, вихованець відділення боротьби самбо ДЮСШ «Донець» Максим Єнь посів ІІ місце в ваговій категорії 34 кг.
Переможців нагороджено грамотами та медалями. 20 лютого 2016 року в спортивні залі СК “Локомотив” пройшли змагання серед чоловічих команд з баскетболу до Дня Героїв Небесної Сотні.
В змаганнях прийняли участь команди Ізюм-1, Ізюм-2, Слов’янська та Куп'янська.
На параді відкриття спортсменів привітав секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян.
Переможці змагань : команда Ізюм-1 посіла І місце, команда Куп'янська посіла ІІ місце, команда Слов’янська посіла ІІІ місце.
Кращий гравець змагань — Арчил Абуладзе.
Головний суддя змагань — Ігорь Шполянський.
Команди та гравців нагороджено Кубком, медалями і дипломами Ізюмського міського голови. Управління молоді та спорту

Команда-переможець змагань з баскетболу серед чоловічих команд до Дня Героїв Небесної Сотні — ІзюмКоманди-учасниці змагань з баскетболу серед чоловічих команд до Дня Героїв Небесної Сотні

Головний суддя змагань Ігор Шполянський доповідає секретарю Ізюмської міської ради Артему Єрдаларяну

Категорія: Новости Изюма и района | Переглядів: 438 | Додав: Изюмчанин | Рейтинг: 0.0/0