MENU

12:36
В Ізюмському дербі ФК «Олімпік» перемагає ФК «Крем'янець»

11червня на стадіоні «Локомотив» в День 335-річчя міста Ізюм в рамках 5 туру чемпіонату Харківської області серед аматорських команд відбулось футбольне свято – «Ізюмське дербі» між командами ФК «Крем’янець» м. Ізюм і ФК «Олімпік» Ізюмський район. Цей матч зібрав рекордну кількість глядачів за 4 попередні тури чемпіонату. За подіями, що проходили на стадіоні, спостерігали 650 вболівальників. Матч розпочався з атак «Олімпіка», але м’яч вперто не йшов у ворота «Крем’янця». На 3-й хвилині другого тайму через помилку наших захисників, нападник «Крем’янця» вийшов віч-на-віч з голкіпером «Олімпіка» і не залишив йому жодних шансів -1:0. Але це був лише початок. Граючий тренер «Олімпіка» Валерій Забашта вийшов в поле на 51 хвилині матчу і одразу «завів» нашу команду. Моменти один за одним почали виникати біля воріт «Крем’янця», але голкіпер творив дива реакції. А коли і він був безсилим, то каркас воріт приходив на допомогу «Крем’янцю» або наші гравці з кількох метрів були невлучними. На 78-й хвилині гри Євген Ісіченко став своєрідним джокером, який вийшов на заміну і першим дотиком з льоту вколотив м’яча в дальній кут воріт «Крем’янця»-1:1. Гравці «Крем’янця» почали грати на утримання рахунку, але «Олімпік» вже було не зупинити. Через 6 хвилин центральний захисник «Олімпіка» Олександр Малик підключився до атакуючих дій своєї команди і з другої спроби розстріляв ворота суперника, установивши тим самим підсумковий результат матчу 2:1 на користь ФК «Олімпік». Це перші три залікові бали до скарбнички нашої команди. В турнірній таблиці ми зрівнялись за очками з балаклійським «Цементником», який 18 червня завітає до нас в 6-му турі чемпіонату.

Щодо турнірного становища, то після 5 туру в нашій групі змінився лідер. Куп’янський «Металург» на виїзді поступився 1:2 ФК «Вовчанську», а ФК «Дворічна» з рахунком 3:1 переграла «Газовик» з Ч. Донця і стала з 15-ма очками одноосібним лідером. Ще в одній парі було зафіксовано розгромний результат: комсомольський «Енергетик-Центренерго» з рахунком 4:1 переграв балаклійського «Цементника», хоча поступався 0:1 за ходом матчу.