MENU
Головна » 2016 » Липень » 8 » Відтепер мешканці мікрорайону «Гончарівка» будуть якісно і вчасно отримувати послуги централізованого водопостачання
12:12
Відтепер мешканці мікрорайону «Гончарівка» будуть якісно і вчасно отримувати послуги централізованого водопостачання

За чисельними зверненнями жителів мікрорайону «Гончарівка» Ізюмський міський голова Валерій Марченко дав розпорядження ізюмському водоканалу провести роботи із закільцювання водопровідної системи для уникнення проблем з недостатнім постачанням води до приватного сектору мікрорайону «Гончарівка» в літній сезон.
Від так, 07 липня 2016 року по вул. Чехова були проведені відповідні земляні роботи і закладена додаткова труба для збільшення обсягів подачі води.
Перевірити проведення робіт особисто приїхали секретар міської ради Артем Єрдаларян, заступники міського голови Михайло Іщук і Костянтин Петров, начальник управління ЖКГ Григорій Пивовар та директор Ізюмського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства Михайло Зубко.
Керівництво міста відзначило, що роботи проводились в визначені терміни з мінімальними незручностями для місцевих жителів.
Відтепер мешканці мікрорайону «Гончарівка» будуть якісно і вчасно отримувати послуги централізованого водопостачання.Джерело: http://city-izyum.gov.ua/news/5769
Категорія: Новости Изюма и района | Переглядів: 49 | Добавив: Изюмчанин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar