MENU
Головна » 2016 » Червень » 14 » Зустрічі з жителями села – важливий напрямок роботи керівництва району
12:43
Зустрічі з жителями села – важливий напрямок роботи керівництва району

13 червня голова райдержадміністрації Любов Шамрай зустрілася з жителями сіл Забавне, Крамарівка та працівниками тваринницького комплексу в селі Бугаївка.

Любов Миколаївна розповіла про соціально-економічний стан району, зокрема, про хід проведення комплексу весняно-польових робіт в господарствах району, про впровадження та реалізацію в селах району соціальних проектів, спрямованих на відновлення та покращення об’єктів інфраструктури, визначила проблеми, над вирішенням яких працюватиме районна влада в найближчий період. Інформувала голова району про роботу щодо створення комунального підприємства та про послуги, які воно надаватиме.

Жителів села турбували питання щодо призначення державних соціальних допомог, зокрема, чи потрібно оновлювати пакет документів для призначення субсидій, чому до теперішнього часу надходять платіжки за опалення, чи потрібної  платити по них влітку. Мешканці Забавного висловили побажання щодо покращання медичного обслуговування.Джерело: http://izyumrda.gov.ua/594-zustrichi-z-zhitelyami-sela-vazhlivij-napryamok-roboti-kerivnitstva-rajonu
Категорія: Новости Изюма и района | Переглядів: 68 | Добавив: Изюмчанин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar