MENU
Головна » 2016 » Липень » 26 » На Харківщині розроблено Екологічний паспорт регіону
19:13
На Харківщині розроблено Екологічний паспорт регіону

В Екологічному паспорті Харківської області за 2015 рік наведено систематизовані офіційні дані щодо стану навколишнього природного середовища регіону.

Як повідомляють у Департаменті екології та природних ресурсів ХОДА, в Екологічному паспорті зібрані характеристики повітряного басейну, водних об’єктів, земельних ресурсів, рослинного і тваринного світу, проведено аналіз стану і використання природних ресурсів у порівнянні з попередніми роками.

«Також в матеріалах Екологічного паспорту знайшли відображення фізико-географічна та загальна характеристика області, чисельність населення, характеристика виробничого комплексу, поводження з відходами виробництва та побутовими відходами, місця їх видалення, формування екологічної мережі та інше», - зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрій Тимчук.

Екологічний паспорт розміщено на офіційному сайті Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА.Джерело: http://izyumrda.gov.ua/681-vidbulasia-zustrich-z-holovnym-podatkivtsem-oblasti
Категорія: Новости Харьковщины | Переглядів: 186 | Добавив: Изюмчанин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar