MENU
Головна » 2016 » Серпень » 11 » На території Ізюмського району полювання заборонено
13:47
На території Ізюмського району полювання заборонено

З 1 серпня в регіоні дозволено полювати на пернату дичину та копитних тварин.

Про це повідомив директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрій Тимчук.

«В Харківській області налічується 37 підприємств, установ, організацій, яким в установленому порядку надано в користування мисливські угіддя на загальній площі 1513,0 тис. гектарів. В тому числі й Харківська обласна організація Українського товариства мисливців та рибалок, якій надані мисливські угіддя на території 15 районів області», - повідомив Андрій Тимчук.

Обласною державною адміністрацією в межах 16 районів Харківщини погоджено норми добування, строки та порядок здійснення полювання в сезон 2016-2017 року по 15 мисливських господарствах. Мисливські угіддя зазначених господарств розташовано в районах, до яких не встановлено обмеження на здійснення полювання у мисливській сезон.

Крім того, у поточному році передбачено заборону полювання на території 11 районів області, а саме: Барвінківського, Близнюківського, Борівського, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Дергачівського, Золочівського, Ізюмського, Куп’янського та Харківського.Джерело: http://kharkivoda.gov.ua/news/82067
Категорія: Новости Изюма и района | Переглядів: 272 | Добавив: Изюмчанин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar